Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Kategoriler:
  • 27.10.2023
  • 376 GörüntülenmeTürkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yılını coşku ve gurur içinde kutluyoruz. 100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk ve onun önderliğindeki cesur insanlar, Türkiye'yi çağdaş bir cumhuriyete dönüştürdüler ve bu büyük milleti ileriye taşıdılar. Bugün, bu mirası devralarak daha aydınlık bir geleceğe adım atmanın heyecanını yaşıyoruz.

Türkiye'nin coğrafi güzelliklerinden tarihimize, kültürel zenginliklerimizden geleneklerimize kadar her şeyi kutlama zamanı. Birlik, beraberlik ve ilerleme için Türkiye'nin 100 yıllık yolculuğunu kutlarken, geleceğe daha da parlak bir şekilde yürüme kararlılığımızı ifade ediyoruz.

 

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.