Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Capsule

Önemli olan
size uygun olması katma değeri

Ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtmak istiyorsanız ve bunuda kurumsal ve profesyonel bir web yazılımı ile yapmak istiyorsanız; otomotiv yedek parça sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan Capsule ile tanışın.

Sunumu İncele
Capsule

Her zaman güncel kalın!

_
Sürekli güncellenen sistemimiz ile yeni eklenen özelliklerden geri kalmayın.
Güncelleme
Önbelleğe alma işlemindeki performansı iyileştirdik.
Düzeltilen Hatalar
Sepette şimdi veya daha sonra öde seçeneklerindeki hata düzeltildi.
Yeni Özellik
Online Ödeme sistemine Yapı Kredi entegrasyonu eklendi.
Yeni Özellik
Satış raporları eklendi.
Capsule - Hızlı Arama

Hızlı Arama

_
Firmanıza ait çok fazla ürün mü var? Hızlı ve detaylı arama sistemimiz ile web sayfanızı ziyaret edenlerin istedikleri ürüne hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SEO Dostu

_
Ziyaretçilerin web sitenize ulaşması için arama motorlarında üst sıralarda olması gerekir. SEO uyumlu bir web sitesi ile bulunduğunuz piyasada rakiplerinizden daha önde olabilirsiniz. Bunun için teknik ve teknik olmayan bazı konularda özel olarak çalışmalar yapılması gerekir. Capsule teknik olarak SEO altyapısına sahiptir. Ayrıca sadece Capsule müşterilerimize özel olarak sunulan SEO hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Capsule - SEO Dostu
Capsule - Güvenli Sistem

Güvenli Sistem

_
Bilgi güvenliğine önem veren Capsule'de parola/kredi kartı gibi bilgiler şifrelenerek saklanır. Böylece ekibimiz dahil hiç kimse bu bilgilere doğrudan erişemez.

Online Ödeme Sistemi

_
Online Ödeme Sistemi desteği ile siz de internet ortamında üyelerinizden güvenli bir şekilde ödeme almaya başlayabilirsiniz.
Capsule - Online Ödeme Sistemi
Capsule - Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarım

_
Web sayfanızın tasarımını sadece bilgisayar ortamına göre ayarlamakla kalmayıp mobil ve tablet cihazlara uyumlu bir şekilde tasarım yaparak web sayfanızı tüm platformlarda ziyaret edilebilir hale getirebilirsiniz.

Tek Bir Ürün ile Tüm Çözümlere Sahip Olabilirsiniz!

Capsule - Sayfa Modülü
Sayfa Modülü

Firmanıza ait Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Kalite Politikası, Gizlilik Politikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve istediğiniz kadar sayfayı kolayca oluşturabilirsiniz.

Capsule - Slider Modülü
Slider Modülü

Ürünlerinizi, firmanızı tanıtan yazıları ve resimleri bir slayt gösterisi olarak sayfanızda sergileyebilirsiniz.

Capsule - Ayar Modülü
Ayar Modülü

Firmanıza ait adres, telefon, faks, e-posta bilgilerini, sosyal medya hesaplarınızın adreslerini, Google Analytics, Google Maps adreslerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir arayüz ile kolaylıkla bilgi değişikliği yapabilirsiniz.

Capsule - Log Modülü
Log Modülü

Üyelere ait giriş kayıtlarını görebileceğiniz, web sitenizi ziyaret eden kişilerin hangi ürünlerinizi incelediğini, hangi ürünleri aradığını, arama sonucu bulamadığı ürünleri size raporlayan bir arayüz ile web sayfanızın durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Capsule - URL Yönlendirme Modülü
URL Yönlendirme Modülü

Eski bir web siteniz var ve bu web sitesini arama motorları indekslemiş ve değerlendirmiş. Yüksek puana sahip indekslerinizi kaybetmek istemiyor musunuz? Url yönlendirme hizmetimiz ile yüksek puana sahip indekslerinizi kaybetmeden yeni adreslere kolayca yönlendirebilirsiniz.

Capsule - Ürün Modülü
Ürün Modülü

Ürün modülü size ürünlerinizin ürün kodu, üretici firma markası, ürüne özel arama kodu, taban fiyatı ve para birimi, istenirse ürüne özel fiyat grubu, kdv oranı, ürünün ait olduğu grup, stok sayısı, minimum verilecek sipariş miktarı, ürün resmi, ürünü ziyaret edenlerin sayısı, ürünü öne çıkanlar ürünlerde gösterme seçeneği, dil bazlı ürün isimlerinin ve açıklamalarının yazılması, ürün alt ve üst ürünlerini seçebilme özelliklerini sunuyor.

Capsule - Sipariş Modülü
Sipariş Modülü

Verilen siparişlere ait ürünler, fiyat, kargo bilgileri, sipariş notu ve fatura bilgilerini görebilir, siparişin hazırlama, kargoya verilme, tamamlama süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz. Hatta yazdır seçeneği ile kolayca sipariş detayının çıktısını alabilirsiniz.

Capsule - Çeviri Modülü
Çeviri Modülü

Uluslararası ihracat yapan bir firmaysanız web sitenizin çoklu dil desteğine ihtiyacı olabilir. Web sitenizde bulunan tüm metinleri liste halinde görebilir ve bu metinleri web sitenize eklediğiniz dil kadar çevirisini yapabileceğiniz arayüz ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Çeviri yapmak için arayüzü kullanmanıza gerek kalmadan tüm metinlerin listesini çıktı olarak alabilirsiniz ve çıktı dosyası içerisinde çeviriyi tamamladıktan sonra web sitenize tekrar bu dosyayı aktarabilirsiniz.

Capsule - Kalite Modülü
Kalite Modülü

Firmanıza ait kalite sertifikalarını web sitenizde kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

Capsule - Yönetici Modülü
Yönetici Modülü

Web sitenizdeki yöneticilere yetki ayarlaması yapabilirsiniz. Bu sayede kim hangi işi yapacak diye bir karışıklığı önlemiş olursunuz.

Capsule - Katalog Modülü
Katalog Modülü

Firmanız için hazırladığınız katalogları web sitenizde kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

Capsule - Üye Modülü
Üye Modülü

Üye modülü ile üyelerin listesini görebilir, istediğiniz üyeyi engelleyebilir, hatta üyeye özel ürün fiyatlandırması yapabilirsiniz.

Capsule - Nakliye Türü Modülü
Nakliye Türü Modülü

Anlaşmalı olduğunuz nakliye şirketlerininin listesini oluşturarak sipariş vermek isteyen üyelere kullandığınız nakliye şirketlerini kolaylıkla gösterebilirsiniz.

Capsule - Aktif Sepetler Modülü
Aktif Sepetler Modülü

Sayfanızda şuan bir müşteriniz alışveriş yapıyor mu? İşlemi yarım mı kaldı? Yönetim panelinden aktif sepeti olan müşterinizle hemen iletişime geçip belki de yarıda kalacak bir siparişin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bu modülde sepetteki ürüne özel fiyat sabitleme özelliği de mevcut.

Capsule - Haberler Modülü
Haberler Modülü

Firmanıza ait haberleri, duyuruları veya ilanları web sitenizde kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

Capsule - Stok Modülü
Stok Modülü

Depolarınızda bulunan tüm ürünlerin stok bilgilerini liste halinde görebilirsiniz ve kolayca ürünlerinizin stok talebi takibini yapabilirsiniz.

Capsule - Ticket Modülü
Ticket Modülü

Müşterileriniz kurumunuzdan aldıkları hizmetler veya ürünler ile ilgili ticket (destek talebi) açabilir, size mesaj atabilirler.

Capsule - Dil Modülü
Dil Modülü

Uluslararası ihracat yapan bir firmaysanız web sitenizin çoklu dil desteğine ihtiyacı olabilir. Çoklu dil hizmetimiz ile web sitenize istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Capsule - Galeri Modülü
Galeri Modülü

Firmanızın referanslarını, sponsorlarını veya işbirliği yaptınız firmaları galeri şeklinde listeleyerek müşterilerinize marka kimliğinizi tanıtabilirsiniz.

Capsule - Video Modülü
Video Modülü

Firmanızı tanıtan, fabrikalardaki üretimi gösteren, ürünlerinizin yapım aşamalarını gösteren, istediğiniz videoları ziyaretçilere göstererek bilgilendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Capsule hakkında daha fazla bilgi almak ve sorularınızı sormak için iletişime geçebilirsiniz.

Online Sunum Talep Formu
Capsule

Online sunum talebiniz elimize ulaştı. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.