Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Web Yazılım

Size özel yazılımımızı deneyin

Hızlı ve Güvenli SEO uyumlu Güvenli E-Ticaret

Profesyonel web tasarım ve yazılım ekibimizle birlikte güvenli, hızlı, SEO uyumlu yazılımlar üreterek markanızın dijitaldeki yerini güçlendiriyoruz. Web sitesi tasarımında öncelik verdiğimiz kriterler olan kullanıcı dostu, tüm ekranlarla uyumlu ve kişiselleştirilmiş şekilde hazırladığımız web siteleriyle firmanızın ulaşılabilirliğini, itibarını ve bilinirliğini artırıyoruz.

Web Yazılım
Web Yazılım

Web Site Tasarımı

_
Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz.

Web Yazılım Geliştirme

_
Geliştirme ve uygulama konusunda kullanıcı beklentileri gözetilerek, kullanışlı, amaç ve hedeflere yönelik yeni teknolojilerle oluşturulmuş programlama alt yapıları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz sağlam alt yapılar ile müşterilerimize dijital dünyada rekabet avantajı sağlayan, pragmatik bir alt yapı ile planlı şekilde web yazılım hizmeti sunuyoruz.
Web Yazılım
Web Yazılım

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

_
Gerçekleştirdiğimiz web site projelerimiz için dijital pazarlama kanalı olarak, arama motorlarında daha yüksek performans elde etmek için, İçerik Yönetim Sistemi ile bütünleşik çalışan, site trafiğinin organik şekilde artmasını sağlayan Arama Motoru Optimizasyonu yapıyoruz. Amacımız müşterilerimizin online platformda daha etkin yer almalarını sağlamaktır.

E-Ticaret

_
Son zamanlarda artan internet kullanıcısına paralel olarak hızla artan E-ticaret üzerinden alışveriş dijital pazarlamanın en etkin yöntemlerinden biri oldu. Hazır kalıpların dışına çıkarak geliştirdiğimiz E-ticaret alt yapımız ile müşterilerimize E-ticaret web siteleri hazırlıyoruz.
Web Yazılım

Destek Alın

Soru sormak veya herhangi bir geri bildirim sağlamak için bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.