Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

YMM Kurumsal Web

Size özel yazılımımızı deneyin

Müşteri Memnuniyeti Modern Tasarım Yüksek Verim

Yeminli Mali Müşavirlik ofisinizi kurumsal bir web sayfası ile güçlendirin.

YMM Kurumsal Web
YMM Kurumsal Web

Size Özel Yazılım

_
Web sitesine ait yazılım alt yapısı tamamen özgün ve firmamızca geliştirildiğinden web site işleyişini istediğiniz yönde yapılandırma imkânı sağlamaktayız. Yani web sitesini nasıl yönetmek istiyorsanız o yönde bir yönetim paneli ve site işleyişine sahip olacaksınız.

Müşteri Memnuniyeti

_
Kurumsal Web Tasarım hizmetini tamamen özgün ve müşterilerimizin beğenisini de alarak oluşturmaktayız. Ön tasarım çalışmaları müşterilerimiz tarafından onaylanmadan yazılım alt yapısına geçilmez. Hedefimiz tamamen müşterilerimizin de içine sinen bir web tasarım çalışması olmasıdır. Tasarım sürecini işin tamamlanmasına kadar online olarak takip edebilmeniz sağlayarak hatasız ve eksiksiz bir siteyi yayına hazır hale getirmiş olacağız.
YMM Kurumsal Web
YMM Kurumsal Web

Aramalarda Öne Çıkın

_
Web sitesinizi Google başta olmak üzere arama motorlarına tamamen uyumlu hazırlamaktayız. Web sitesi ile ilgili site içi SEO optimizasyonu hedeflenen anahtar kelimeler ile sitenize entegrasyonunu sağlıyoruz. Bu sayede diğer firmalardan daha önde olabilirsiniz.

Yönetim Kolaylığı

_
Web sitesine ait tüm veya istediğiniz bölümlerin uygun kontrolü için esnek bir yönetim paneli oluşturmaktayız.Yönetim paneli sayesinde web sitesi bölümlerinin düzenleme, silme, ekleme işlemlerini online olarak en basit yollarla yapabilirsiniz.
YMM Kurumsal Web
GÜRELİ YMM

Herhangi bir problemimiz olduğunda anında dönüş sağlanıyor. Program sayesinde işlerimiz daha hızlı ve pratik hale geldi sizi tercih ettiğimiz için memnunuz.

Gamze YILMAZ , GÜRELİ YMM - gureli.com.tr

KPMG

YMMPro programı ile ilgili işlenen süreçte memnun olduğumuzu dile getirmek istedik.

Kenan KILIÇ , KPMG - kpmg.com

ROY YMM

YMM Pro’dan oldukça memnunuz. En önemlisi size çok kolay ulaşıp sorunlarımızı gideriyoruz. Sizlerle çalışmaktan memnunuz

Esra YILMAZER , ROY YMM - roykurumsal.com

İŞLEV YMM

YMM programının kolaylığından, hızlı olmasından ve pratikliğinden çok memnunuz. En ufak bir sorunumuzda hemen iletişim kurup çözüm odaklı olmanız bizi en çok memnun eden şeylerden bir tanesi.

Kübra BAL , İŞLEV YMM - islevymm.com.tr

Detaylı Bilgi

YMM Kurumsal Web hakkında daha fazla bilgi almak ve sorularınızı sormak için iletişime geçebilirsiniz.

Online Sunum Talep Formu
YMMO Kurumsal Web

Online sunum talebiniz elimize ulaştı. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.