Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

B2B E-Ticaret

Size özel yazılımımızı deneyin

Minimum zaman için Minimum maliyet için

B2B şirketiniz için müşteri, ürün, ticaret, ödeme, katalog, ve fiyat politikası yönetimini kolaylaştıran sistemli bir programdır.

Demoyu İncele
B2U / B2B

Referanslar

_
TaxMobil
Teknorot
BuroTime
Alberk
KOS
AYD
Uygur
SML
Mirpa Otomotiv
Linpar
Natamak
Continual
Hakpa
Ekip Oto

Her zaman güncel kalın!

_
Sürekli güncellenen sistemimiz ile yeni eklenen özelliklerden geri kalmayın.
Güncelleme
Sürekli güncellenen sistemimiz ile yeni eklenen özelliklerden geri kalmayın.
Düzeltilen Hatalar
Ürün aramadaki sorun düzeltildi.
Yeni Özellik
Online ödeme sistemine yapı kredi entegrasyonu eklendi.
Yeni Özellik
Cari hesaplar modülünü eklendi.
B2B E-Ticaret - Hızlı Arama

Hızlı Arama

_
Firmanıza ait çok fazla ürün mü var? Hızlı ve detaylı arama sistemimiz ile web sayfanızı ziyaret edenlerin istedikleri ürüne hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Depo Sistemi

_
Ürünlerinize depo bilgisi girerek müşterilerinize bir ürünün hangi depo da ne kadar kaldığını kolayca gösterebilirsiniz.
B2B E-Ticaret - Depo Sistemi
B2B E-Ticaret - Güvenli Sistem

Güvenli Sistem

_
Bilgi güvenliğine çok önem veriyoruz. Parola/kredi kartı gibi bilgileri şifreleyerek saklıyoruz. Böylece ekibimiz dahil hiç kimse bu bilgilere doğrudan erişemez.

Online Ödeme Sistemi

_
Online Ödeme Sistemi desteği ile siz de internet ortamında üyelerinizden güvenli bir şekilde ödeme almaya başlayabilirsiniz. Üstelik cari hesaplarınızı yönetmek çok daha kolay.
B2B E-Ticaret - Online Ödeme Sistemi
B2B E-Ticaret - Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarım

_
Web sayfanızın tasarımını sadece bilgisayar ortamına göre ayarlamakla kalmayıp mobil ve tablet cihazlara uyumlu bir şekilde tasarım yaparak web sayfanızı tüm platformlarda ziyaret edilebilir hale getirebilirsiniz.

Tek Bir Ürün ile Tüm Çözümlere Sahip Olabilirsiniz!

B2B E-Ticaret - Sayfa Modülü
Sayfa Modülü

Firmanıza ait Hakkımızda, Vizyon, Misyon, Kalite Politikası, Gizlilik Politikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve istediğiniz kadar sayfayı kolayca oluşturabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Slider Modülü
Slider Modülü

Ürünlerinizi, firmanızı tanıtan yazıları ve resimleri bir slayt gösterisi olarak sayfanızda sergileyebilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Ayar Modülü
Ayar Modülü

Firmanıza ait adres, telefon, faks, e-posta bilgilerini, sosyal medya hesaplarınızın adreslerini, Google Analytics, Google Maps adreslerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir arayüz ile kolaylıkla bilgi değişikliği yapabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Log Modülü
Log Modülü

Üyelere ait giriş kayıtlarını görebileceğiniz, web sitenizi ziyaret eden kişilerin hangi ürünlerinizi incelediğini, hangi ürünleri aradığını, arama sonucu bulamadığı ürünleri size raporlayan bir arayüz ile web sayfanızın durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Ürün Modülü
Ürün Modülü

Ürün modülü size ürünlerinizin ürün kodu, üretici firma markası, ürüne özel arama kodu, taban fiyatı ve para birimi, istenirse ürüne özel fiyat grubu, kdv oranı, ürünün ait olduğu grup, stok sayısı, minimum verilecek sipariş miktarı, ürün resmi, ürünü ziyaret edenlerin sayısı, ürünü öne çıkanlar ürünlerde gösterme seçeneği, dil bazlı ürün isimlerinin ve açıklamalarının yazılması, ürün alt ve üst ürünlerini seçebilme özelliklerini sunuyor.

B2B E-Ticaret - Sipariş Modülü
Sipariş Modülü

Verilen siparişlere ait ürünler, fiyat, kargo bilgileri, sipariş notu ve fatura bilgilerini görebilir, siparişin hazırlama, kargoya verilme, tamamlama süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz. Hatta yazdır seçeneği ile kolayca sipariş detayının çıktısını alabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Çeviri Modülü
Çeviri Modülü

Uluslararası ihracat yapan bir firmaysanız web sitenizin çoklu dil desteğine ihtiyacı olabilir. Web sitenizde bulunan tüm metinleri liste halinde görebilir ve bu metinleri web sitenize eklediğiniz dil kadar çevirisini yapabileceğiniz arayüz ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Çeviri yapmak için arayüzü kullanmanıza gerek kalmadan tüm metinlerin listesini çıktı olarak alabilirsiniz ve çıktı dosyası içerisinde çeviriyi tamamladıktan sonra web sitenize tekrar bu dosyayı aktarabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Yönetici Modülü
Yönetici Modülü

Web sitenizdeki yöneticilere yetki ayarlaması yapabilirsiniz. Bu sayede kim hangi işi yapacak diye bir karışıklığı önlemiş olursunuz.

B2B E-Ticaret - Katalog Modülü
Katalog Modülü

Firmanız için hazırladığınız katalogları web sitenizde kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Üye Modülü
Üye Modülü

Üye modülü ile üyelerin listesini görebilir, istediğiniz üyeyi engelleyebilir, hatta üyeye özel ürün fiyatlandırması yapabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Nakliye Türü Modülü
Nakliye Türü Modülü

Anlaşmalı olduğunuz nakliye şirketlerininin listesini oluşturarak sipariş vermek isteyen üyelere kullandığınız nakliye şirketlerini kolaylıkla gösterebilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Aktif Sepetler Modülü
Aktif Sepetler Modülü

Sayfanızda şuan bir müşteriniz alışveriş yapıyor mu? İşlemi yarım mı kaldı? Yönetim panelinden aktif sepeti olan müşterinizle hemen iletişime geçip belki de yarıda kalacak bir siparişin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bu modülde sepetteki ürüne özel fiyat sabitleme özelliği de mevcut.

B2B E-Ticaret - Haberler Modülü
Haberler Modülü

Firmanıza ait haberleri, duyuruları veya ilanları web sitenizde kolaylıkla sergileyebilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Stok Modülü
Stok Modülü

Depolarınızda bulunan tüm ürünlerin stok bilgilerini liste halinde görebilirsiniz ve kolayca ürünlerinizin stok talebi takibini yapabilirsiniz.

B2B E-Ticaret - Ticket Modülü
Ticket Modülü

Müşterileriniz kurumunuzdan aldıkları hizmetler veya ürünler ile ilgili ticket (destek talebi) açabilir, size mesaj atabilirler.

B2B E-Ticaret - Dil Modülü
Dil Modülü

Uluslararası ihracat yapan bir firmaysanız web sitenizin çoklu dil desteğine ihtiyacı olabilir. Çoklu dil hizmetimiz ile web sitenize istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

B2U veya B2B hakkında daha fazla bilgi almak ve sorularınızı sormak için iletişime geçebilirsiniz.

Online Sunum Talep Formu
Otomotiv Yedek Parça Sektörüne Özel B2B E-Ticaret Yazılımı

Online sunum talebiniz elimize ulaştı. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.