Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Claris FileMaker lisans alımlarında %20 indirim fırsatı

Kategoriler:
  • 20.06.2023
  • 332 Görüntülenme

Yazı Cabitaş olarak özel bir teklifle karşılıyoruz! Yeni Claris FileMaker lisans alımlarında %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

Yaz mevsimine özel bu benzersiz teklifimizi kaçırmamak için son birkaç gününüz kaldı. Hemen harekete geçin ve indirimli fiyatlarla yeni lisanslarınızı elde edin. 

  • Teklifimiz sadece yeni lisanslar için uygulanabilir.
  • Claris FileMaker Cloud hizmeti dışında tüm lisanslarımızda indirimden yararlanabilirsiniz.

Size uygun lisans türünü belirlemek ve teklifinizi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Bu muhteşem fırsat, 15 Haziran ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Yaz indiriminizi kaçırmamak için acele edin! 

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.