Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

CLARİS FİLEMAKER LİSANS ALIMLARINDA %25 İNDİRİM!

Kategoriler:
  • 12.08.2023
  • 410 Görüntülenme

Siz de eski bir FileMaker kullanıcısı mısınız? O esnek ve kolay yazılımı özlediğinizi hatırlıyor musunuz? Artık beklemenize gerek yok! İşte sizlere özel %25 indirim kampanyamız.

FileMaker ile verimliliğin tadını çıkarmanın vakti!

Hemen bizi arayın, sadakat özel kampanyamızın detaylarını öğrenin ve bu eşsiz macerada yerinizi alın. FileMaker'ın pratik ve güçlü dünyasına adım atmak için daha fazla beklemeyin!

İletişim:
 +90 216 326 2489
[email protected]
 

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.