Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Claris FileMaker 2023 Güncellemesi Geldi!

Kategoriler:
  • 28.09.2023
  • 302 Görüntülenme


Merhaba FileMaker severler! Claris FileMaker 2023'ün yeni sürümü olan 20.2.1 şimdi burada ve harika özelliklerle dolu! 

Yeni sürümde neler var? Hemen keşfetmek için FileMaker'ınızı güncelleyin.

En son özellikleri ve geliştirmeleri öğrenmek için bugün yayınlanacak makalemizi bekleyin!

Makalemizde Claris FileMaker 2023'ün heyecan verici yeni özelliklerini paylaşacağız! Takipte kalın ve bu güncellemelerden haberdar olun. Veritabanı dünyasında neler değişiyor, öğrenmek için bizi takip edin! 

Güncelleme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa hemen bize ulaşın. İşinizde verimliliği artırmak ve veritabanı çözümlerini optimize etmek istiyorsanız, Cabitaş Mühendislik ekibi size yardımcı olmaya hazır! Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunalım. 

 

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.