Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Mini FileMaker Eğitim | Soru - Cevap Etkinliği

Kategoriler:
  • 19.10.2023
  • 430 Görüntülenme

Bilgi dolu bir etkinlik zamanı geldi! Sizlere büyük bir heyecanla duyurmak istediğimiz bir etkinlik var: FileMaker Online Soru Cevap Etkinliği!

Etkinliğimizde, Claris FileMaker çözümlerine dair merak ettiğiniz her türlü soruyu cevaplamak için buradayız. Uzmanlarımız, yılların getirdiği deneyimleri ve bilgi birikimini paylaşarak, işin inceliklerini ve püf noktalarını sizlerle paylaşacaklar.

Soru Sormak ve Bilgi Edinmek İçin Mükemmel Fırsat!

Eğer FileMaker ile ilgileniyorsanız veya dosya yönetimi konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmamanızı öneririz. Etkinliğimize katılarak aşağıdaki fırsatları elde edebilirsiniz:

  • Uzmanlardan Canlı Cevaplar: Dosya yönetimi ve veri tabanı alanında uzmanlaşmış profesyonellerimiz, canlı yayınımızda sizin sorularınızı cevaplayacaklar.
  • En İyi Uygulamalar ve İpuçları: İşin püf noktalarını öğrenerek dosya yönetimi ve veri tabanı projelerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Ağ Oluşturma Fırsatı: Etkinlik sırasında diğer FileMaker meraklılarıyla etkileşime geçme ve deneyimlerinizi paylaşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu etkinlik, iş dünyasında verimliliği artırmak isteyen herkes için kaçırılmayacak bir fırsat! Sorularınızı hazırlayın! Daha fazla güncel bilgi ve etkinlik ayrıntıları için bizi takip etmeye devam edin.

Tarih: 21.10.2023 Cumartesi,13:30
Etkinlik linki için tıklayın.

Siz de FileMaker tutkunları arasına katılmak ve sorularınızı için bu etkinliği kaçırmayın!


Cabitaş Mühendislik, Claris Türkiye Çözüm ortağı olarak profesyonel FileMaker birikimimizle Claris platformunda eğitimdanışmanlık, özel FileMaker yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Cabitaş Mühendislik çözüm ortağı yapısı ile bölgenize veya çalıştığınız sektöre göre sizi Claris çözüm ortakları ile bir araya getiriyoruz.

FileMaker'ın farklı lisans türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FileMaker Lisans sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada, FileMaker'ın farklı lisans seçenekleri, fiyatlandırma bilgileri ve lisans satın alma işlemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Eğitimimizle ilgili herhangi bir konuda veya lisans satın alma yardımı gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Cabitaş Mühendislik, Claris FileMaker eğitimleri ile çözümlerin nasıl yapıldığından ziyade neyin neden yapıldığına hâkim olun. Kuruma özel ve genel eğitimlerimiz ile ilgili bilgi alın. Siz de FileMaker ile tanışmak veya FileMaker becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Cabitaş Mühendislik profesyonel Claris FileMaker eğitimlerimize katılın, şirketinize hız katın. Claris FileMaker Eğitimi hakkında detaylı bilgi için FileMaker Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Mini FileMaker eğitimlerimizden, Claris FileMaker hakkındaki tüm yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun.

Claris FileMaker projenizde desteğe ihtiyacınız olduğunda doğrudan bizimle iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.