Cabitaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Claris FileMaker Eğitimlerimize Geri Sayım Başladı!

Kategoriler:
  • 26.03.2024
  • 45 Görüntülenme

Profesyonel Claris FileMaker Eğitimleriyle Kariyerinizi Uçurun!

Günümüzde iş dünyası hızla değişirken, teknolojinin sunduğu imkanlarla ayakta kalabilmek ve rekabet avantajı sağlamak giderek önem kazanıyor. İşte tam bu noktada, Claris FileMaker Platformu'nun sağladığı olanaklar iş dünyasının ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde cevap veriyor. Siz de bu platformun gücünü keşfederek, işinizde ve kariyerinizde yeni ufuklara yelken açabilirsiniz.

Claris FileMaker eğitimleri, hem platforma yeni başlayanlar için mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor, hem de deneyimli geliştiricilerin becerilerini daha da ileriye taşımalarına olanak tanıyor. Sektörde uzun yılların tecrübesine sahip olan profesyonel FileMaker geliştiricileri tarafından verilen bu eğitimler, katılımcılara platformun tüm inceliklerini öğrenme fırsatı sunuyor.

Eğitimlerimizde neler mi var?

  • Windows / Mac / iOS ve Web uygulamaları geliştirme imkanı: Claris FileMaker, farklı platformlarda kullanılabilen esnek bir yapıya sahiptir, böylece uygulamalarınızı istediğiniz cihazda çalıştırabilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu arayüzler oluşturma: Apple tarzı arayüzler, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak etkileyici uygulamalar geliştirmenize olanak sağlar.
  • Dijital dönüşümü destekleme: İş süreçlerinizi dijitalleştirerek verimliliği artırabilir, rekabet avantajı sağlayabilirsiniz.
  • İşinizi geliştirme: Claris FileMaker, iş süreçlerinizi optimize ederek daha verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanır.
  • Low-code geliştirme ile kariyerinizde yeni ufuklar açın: Kod yazma ihtiyacını minimuma indirerek daha hızlı ve etkili bir şekilde uygulamalar geliştirin.

Siz de bu eğitimlerle işinizi kolaylaştırabilir ve kariyerinizi yükseltebilirsiniz! Kayıt olmak için Claris FileMaker Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim bilgilerimiz:

Unutmayın, Claris FileMaker eğitimleriyle iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek artık çok daha kolay ve erişilebilir!


Ayrıca, FileMaker'ın farklı lisans türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FileMaker Lisans sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada, FileMaker'ın farklı lisans seçenekleri, fiyatlandırma bilgileri ve lisans satın alma işlemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Eğitimimizle ilgili herhangi bir konuda veya lisans satın alma yardımı gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Cabitaş Mühendislik, Claris FileMaker eğitimleri ile çözümlerin nasıl yapıldığından ziyade neyin neden yapıldığına hâkim olun. Kuruma özel ve genel eğitimlerimiz ile ilgili bilgi alın.

Siz de FileMaker ile tanışmak veya FileMaker becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Cabitaş Mühendislik profesyonel Claris FileMaker eğitimlerimize katılın, şirketinize hız katın. Claris FileMaker Eğitimi hakkında detaylı bilgi için FileMaker Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Cabitaş Mühendislik, Claris Türkiye Çözüm ortağı olarak profesyonel FileMaker birikimimizle Claris platformunda eğitimdanışmanlık, özel FileMaker yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Cabitaş Mühendislik çözüm ortağı yapısı ile bölgenize veya çalıştığınız sektöre göre sizi Claris çözüm ortakları ile bir araya getiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Mini FileMaker Eğitimlerimizden haberdar olun.

FileMaker projenizde desteğe ihtiyacınız olduğunda doğrudan bizimle iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.

Elif Cabi Profile Picture
Elif Cabi

Müşteri Başarı Uzmanı ve Kurumsal Diyetisyen Cabi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. 2022 yılında Cabitaş ekibine katıldı. Boş zamanlarında resim ve puzzle yapmayı sever.
Elif’e sorduk: “Eğer bir hayvana dönüşebilseydin, hangisi olmak isterdin ve neden?”
“Griffin, çünkü hem kartal gibi uçabiliyor hem de aslan gibi güçlü. Ayrıca Griffin, cesareti ve gururu temsil ediyor.” cevabını verdi.
_____
Customer Success Specialist and Corporate Dietitian Cabi is a graduate of Istanbul Yeni Yüzyıl University in Nutrition and Dietetics. She joined the Cabitaş team in 2022. In her free time, she enjoys painting and doing puzzles.

We asked Elif: "If you could turn into an animal, which one would you want to be and why?"

She said: "Griffin, because it can fly like an eagle and be strong like a lion. Also, Griffin represents courage and pride."

Bu web sayfası kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.